DemirSoft Yazılım, Evrak Kayıt Takip Sistemi, Veresiye Muhasebe Prog
             

 

 

Web Tasarım ve Programlama

 

  Web Tasarım Geliştirme

  Web Tasarım Talep Formu
  Şirket Sitesi Tasarımları
  e-Ticaret Satın Al

 

Kendinizin güncelleyebileceği bir web sitesi artık hayal değil 49 TL'den başlayan fiyatlarla, 10 dakika içerisinde web sitenizi hazırlıyoruz.

 

Tasarım anlayışının üst düzeyde olmasının yanı sıra, kullanıcılarına çok kolay ve fonksiyonel bir yönetim paneli sunar. Bunlar yetmez diyorsanız destek taleplerinize çok kısa süre içerisinde cevap verir, çözüm üretiriz.


Yeni Türk Ticaret Kanununun firmalara getirdiği web site yükümlülüğü firmaları web sitelerini güncel tutmak zorunda bırakıyor. Firmalar bu zorunluluğu yerine getirmek için Bilgi İşlem bölümlerinde profesyonel bir web tasarımcısı istihdam etmek yerine işin kolayını web sitelerini dinamik hale getirmek yoluyla buldular

Dinamik, sınırsız sayıda sayfa ve değişik içerik ekleme imkanı olan web sitelerini firmalar logo, menü, fotoğraf, sınırsız sayıda ürün, tanıtım yazısı, makale, anket ve haber,  vs. eklenebildiği için çok tercih etmekteler.

DemirSoft web güncelleme konusundaki kullanım kolaylığı ile valilik, kaymakamlık, üniversite, belediye, hastane, dershane, okul, basın, vakıf versiyonlarıyla gelişmiş portal yönetimiyle firmalara kolay kullanım ve hız kazandırmaktadır.

En son uygulamaları Son Projelerimizden takip edebilirsiniz. Sizin web site tasarımınızın dinamik yapıya çevirme imkanını araştırmamız için
Web Tasarım Talep Formu veya bir telefonunuz yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

  Bu sitenin tüm hakları saklı olup, gösterilen marka, logo ve slogan tescillidir. © 2006 - 2019 DemirSoft